__gaTracker('require', 'displayfeatures'); __gaTracker('send','pageview'); } else { console.log( "" ); (function() { /* https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/ */ var noopfn = function() { return null; }; var noopnullfn = function() { return null; }; var Tracker = function() { return null; }; var p = Tracker.prototype; p.get = noopfn; p.set = noopfn; p.send = noopfn; var __gaTracker = function() { var len = arguments.length; if ( len === 0 ) { return; } var f = arguments[len-1]; if ( typeof f !== 'object' || f === null || typeof f.hitCallback !== 'function' ) { console.log( 'Not running function __gaTracker(' + arguments[0] + " ....) because you are not being tracked. " + mi_no_track_reason ); return; } try { f.hitCallback(); } catch (ex) {} }; __gaTracker.create = function() { return new Tracker(); }; __gaTracker.getByName = noopnullfn; __gaTracker.getAll = function() { return []; }; __gaTracker.remove = noopfn; window['__gaTracker'] = __gaTracker; })(); }

DJ Produkcia

PROMOAUDIO s.r.o. Vám ponúka na výber z naších profesionálnych DJov na Vami požadované podujatie. DJa Si môžte rezervovať tefefonicky alebo formulárom TU.

Popis služieb – DJ a Moderátor:

DJské služby zahŕňajú pôsobenie DJa z nášho bookingu. Produktom DJa je perfektná atmosféra na danej akcii a zabávenie publika od najmladších po tích starších tjst. ako hosdtia, študenti tak aj rodičia a pedagogovia (Svadba, Stužková, Oslava) . Nutnosťou pri takejto akcii je perfektné vyjadrovanie a slovná zásoba DJa ktorý počas celého trvania akcie komunikuje s publikom ako aj oznamuje každý bod programu a má pod kontrolou celé dianie na akcii.

Prítomnosť DJa je: cca 1-2h pred začatím v závislosti od akcie. Je to priestor na nachystanie techniky a prípravu dja, tento čas sa hlavne odvíja od obejdnaného balíka služieb. Priestor na nácvik oficiálnych častí stužkovej je 1h pred oficialnym začiatkom. Prítomnosť DJa na akcii je v závislosti od objednaného balíka služieb. Samozrejme sa počíta aj s publikom ktoré chce natiahnuť akciu dlchšie a je to možné po dohode s DJom.

Vo vybraných balíkoch služieb je súčasťou DJa aj jeden človek “technik” ktorí sa stará o bezproblémový priebeh akcie to znamená že pomáha študentom pri riešení a rozmiestnení stojanov na mikrofóny, pri oficiálnych častiach ako aj iných potrebách počas celého diania stužkovej.

Po dohode s DJom si klienti môžu zostaviť aj vlastný Playlist ( piesne na želanie ) a Black List ( zakázané piesne ).

Pozrite si aj video ktoré si pre Vás pripravil DJ JaMal z nášho bookingu