Preskočiť na obsah

 

DJ PRODUKCIA

PROMOAUDIO s.r.o. Vám ponúka na výber z naších profesionálnych DJov na Vami požadované podujatie. DJa Si môžte rezervovať tefefonicky alebo emailom.

Popis služieb – DJ a Moderátor:

DJské služby zahŕňajú pôsobenie DJa z nášho bookingu. Produktom DJa je perfektná atmosféra na danej akcii a zabávenie publika od najmladších po tích starších tjst. ako hosdtia, študenti tak aj rodičia a pedagogovia (Svadba, Stužková, Oslava) . Nutnosťou pri takejto akcii je perfektné vyjadrovanie a slovná zásoba DJa ktorý počas celého trvania akcie komunikuje s publikom ako aj oznamuje každý bod programu a má pod kontrolou celé dianie na akcii.

Prítomnosť DJa je: cca 1-2h pred začatím v závislosti od akcie. Je to priestor na nachystanie techniky a prípravu dja, tento čas sa hlavne odvíja od obejdnaného balíka služieb. Priestor na nácvik oficiálnych častí stužkovej je 1h pred oficialnym začiatkom. Prítomnosť DJa na akcii je v závislosti od objednaného balíka služieb. Samozrejme sa počíta aj s publikom ktoré chce natiahnuť akciu dlchšie a je to možné po dohode s DJom.

Vo vybraných balíkoch služieb je súčasťou DJa aj jeden človek “technik” ktorí sa stará o bezproblémový priebeh akcie to znamená že pomáha študentom pri riešení a rozmiestnení stojanov na mikrofóny, pri oficiálnych častiach ako aj iných potrebách počas celého diania stužkovej.

Po dohode s DJom si klienti môžu zostaviť aj vlastný Playlist ( piesne na želanie ) a Black List ( zakázané piesne ).