Vysnívaná Svadba, Rodinná oslava alebo grilovačka s priateľmi ? Máte obmedzený rozpočet ? My Vám s tým pomôžeme!

Prenájom Profi Zvukovej a Svetelnej Aparatúry na Vaše podujatie!

Aj keď máte obmedzený rozpočet na Vaše podujatie, to neznamená že tam nemôžte mať všetko čo k tomu patrí! Perfektná zábava na ktorú budú spomínať Vaši priatelia a rodina ešte niekoľko rokov. Ak si chcete menežovať zábavu na Vašej akcii sami, tak ste na správnej adrese!

Máme niekoľko balíčkov na mieru podľa typu Vášho podujatia. Či Máte záujem o zapožičanie ozvučenia pre svadobnú hostinu, alebo robíte párty s priateľmi, či dokonca to odpaliť v plnej paráde so svetlami a špeciálnymi efektami. Máme pre Vás jednoduché riešenie!

Ako to funguje ???

  • Vyberiete si balíček ktorý Vám vyhovuje
  • K našemu zariadeniu je možné pripojiť sa cez Bluethoot, USB, CD, AUX, SD kartu
  • My Vám to dovezieme
  • My Vám to nastavíme
  • Otestujeme to 
  • Po podujatí si to vyzdvihneme
  • Je to tak jednoduché

 

Chcete si to poskladať sami? Aj to je možné s naším VIDEONÁVODOM!

 

Znamená to že si budete vďaka modernej technológii a jednoduchej obsluhe môcť DJovať sami za pomoci Vášho mobilného telefónu, Laptopu, USB kľúča alebo CD zbierky!

Zakladný Balíček už od 150€

Neviete pre ktorý balíček sa rozhodnúť? Alebo neviete čo je najvhodnejšie riešenie pre Vaše potreby? Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom v sekcii KONTAKT a my Vám veľmi radi poradíme, vysvetlíme jednotlive balíčky a služby!

Ďakujeme veľmi pekne za super zábavu a profesionálny prístup ozvučenie nemalo žiadnu chybu a boli sme spokojní zo všetkým prajeme ešte veľa úspechov a akcií, nech je veľa ďalších ludí spokojných ako my pozdravujeme Samko a Kristínka hotel Barónka Bratislava
Samuel Huľvak
Super zábava, super atmosféra a to aj veľká vďaka Jarkovi a jeho hudbe. Ďakujeme ti za krasne splnenie a prežitie nášho dna 👏👌😁Veľká vďaka 🙏😉
Katarína Majerská a Michal Tomáš
Jarka odporúčame všetkými desiatimi. Bezproblémová komunikácia, hostí sme o piatej ráno nemohli dostať z parketu 😀 Ženích tancoval tak, ako ešte nikdy v živote, a to hovorí za všetko 🤩 Jarko, ďakujeme, bol to strop! Veľká spokojnosť.
Veronika Šoltinská
Ďakujeme veľmi pekne za skvelú zábavu na našej svadbe. Parket bol po celý čas plný, to o niečom svedčí 🙂 So službami sme boli veľmi spokojní, takisto skvelá komunikácia. Ďakujeme.
Daniela Surová